Kaş Ekimi Yapmayı mı Düşünüyorsunuz?

Kaş Ekimi

Dökülme problemleri, sevdikleri tarafından eksik hissedilen ve “şu şekilde küçük bir çalışma yaptırsan, daha güzel görünürdün” şeklindeki cümleleri sıkça duyuyorsanız, şu sıralar kaş bölgenizdeki yapılacak çalışmaları araştırma vakti belki de gelmiş demektir. Gür kaşları olan bireylerde, kaşlarının bir bölümünde ufak dökülmeler bazı zamanlarda görülmeye başlar. Kaşlarınızın kaşınması, yüzünüzü yıkarken yada banyo sırasında elinize birkaç kaş geldiği zaman, bazı vakitler moraliniz bozuluyor olabilir. Bir süre sonra hiç kaşınızın kalmayacağı düşüncesi artık sizleri ele geçirmiş durumda ise, bu duruma artık bir “dur” demek, olumluya çevrilebilecek şekilde çalışmalara başlamak isterseniz, şirketimizin internet sitesini mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Bu teknik de kaş ekimi gibi, saçlarınızda oluşacak boşlukları %100’e yakın verimlilik derecesinde ekim işlemlerini tamamlayabileceğimiz, harika bir yöntemdir. Ensenizden alınacak kökler küçük bir seviyeye kadar küçültülür ve bant yardımı ile kökler alınır. Daha sonrasında tek tek saç diplerine hasar vermeyecek ve genelde 30 derecelik açılar ile öne, arkaya, sağa yada sola yatacak şekilde (bölgenin durumuna en uygun olacak bünyede) işlemler tamamlanır ve günde 10.000-12.ü00 aralığında hızlıca işlemleri tamamlayabiliriz. Fakat bu görünüme, bu kadar seri şekilde kavuşmak istemeyen kişiler de olacaktır mutlaka. Doktorunuz ile görüşerek, birkaç seansta tüm işlemleri birkaç haftada bir olacak şekilde tamamlamak da sizlerin önünde duran alternatifler arasında yer alıyor.

Bazı kişiler fue tekniğini araştırırken, “saç ektireceğim fakat yara, iz gibi ciddi riskler var mıdır?” şeklinde soru işaretleri olabiliyor. Uzman ve deneyimli hekim tarafından bu çalışmalar yapılırsa eğer, bu tür riskleri yaşama ihtimaliniz oldukça düşüktür. Ek olarak sizlere ne şekilde hareket etmeniz, nelere karşı duyarlı olabileceğiniz gibi konularda bilgiler verilecek, bunlara da tam olarak uyduğunuz sürece ortaya sorun çıkma ihtimali yok denecek kadar azdır.